a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 
a

LIIKMESUS

a

Soovin tulla joogasse!

Millised on minu võimalused? Kuidas saan astuda City Yoga stuudio liikmeks?

Drop in

Drop-in külastus

Üksikute külastuste arv on iga tunni kohta piiratud (1 drop-in per tund). Palume etteregistreerida, seda saab teha SIIN:
Registreeri

City Yoga stuudio liige

Piiramatus – ole aktiivne, inspireeritud ja ühendatud vabalt valitud ajal. 
Soovin liikmeks

RASEDATE JOOGA KUUTASU

2 stuudiotundi nädalas, mis on ka LIVE tunnid, võimalusega kodus järgi teha, sulle sobival ajal. Keskendume üldise heaolu loomisele ja sünnituseks valmistumisele.

OSTA

Sina oled peategelane – isiklik lähenemine

⚬ Kas sul on olnud kogemus, kus oled tundnud, et oled vaid üks keha joogamatil? Tahame City Yoga stuudios teha sind oma praktika peategelaseks. Teada, mis on su eesmärgid, vajadused, vigastused ning aidata sul turvaliselt neid muutuseid saavutada.

⚬ Sul on olnud plaan, aga sa pole seda mis iganes põhjusel saavutanud? City Yoga õpetajad on nagu jooga-coachid, kes aitavad sul vastutust võtta, hoida distsipliini, kui seda lubad ja tahad. Sedasi usume, et soovitud muutused on kindlalt saavutatavad. Kui saavutad distsipliini joogamatil, õpid seda tegema ka väljaspool stuudiot.

⚬ City Yoga stuudios usume, et iga tund ja joogataja on oluline. Meie eesmärk on tagada, et su kogemused ületaks ootused. Kui seda ei juhtu, siis loodame, et annad meile võimaluse väljakutsele lahendus leida. Selleks oleme sinu jaoks alati olemas.

Piiramatus – ole aktiivne, inspireeritud ja ühendatud vabalt valitud ajal

◾ 65€ eest saad osaleda kõikides City Yoga tunniplaanis olevates tundides ja ühe kuu jooksul nii palju kui soovid. Vaata meie tunniplaani SIIT. Loe, kuidas saada City Yoga liikmeks SIIT.

◾ City Yoga stuudio on praktika, mitte ainult koht. Iga nädal minimaalselt 3 online tundi kinnises Facebook grupis.

◾ Drop-in’de arv on iga tunni kohta piiratud (1 drop-in per tund). See aitab õpetajatel hoida personaalset lähenemist. Palume etteregistreerida, seda saab teha SIIN.

Sõpruskond

⚬ Koos lähme kaugemale. City Yoga stuudio eesmärk on toetada grupienergiat. Stuudio hubases hämaras toas saame jagada kogemust inimestega, kellel on sarnased väärtused. Me naerame, me nutame, me kasvame ja teeme seda kõik koos.

⚬ City Yoga stuudio võtab vastu ainult teatud arvu liikmeid, mis annab stuudiole võimaluse pakkuda personaalset lähenemist ning hoida ühtset meeleolu.

⚬ City Yoga stuudio võtab uusi õpilasi kaks korda aastas vastu. Kõiki liitunuid aidatakse ning toetatakse stuudio poolt, et sisse sulamine oleks nii füüsiliselt kui ka hingeliselt mõnus.