a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

Oleme City Yoga stuudiot kasvatanud ja hoidnud rohkem kui kuus aastat. Viimased kaks aastat on meie eesmärk olnud luua privaatne joogastuudio, aga elu on teinud igasuguseid vingerpusse.

City Yoga on nüüdsest privaatne joogastuudio. Õpetajatena kogesime, kui on liiga suur inimeste voolavus, siis kaob jooga mõte. Jooga vajab pühendumist ning aega. Need, kes on kauem joogat teinud, teavad, mida see tähendab. Jooga ei võlu sind kohe ära, vaid pühendudes leiad end ühtäkki hetkest, kus ilma selleta ei saa.

Stuudiona tahame pakkuda päriselt sellist keskkonda, kus sa tunned end olulisena, nähtuna, toetatuna ning tahad tasapisi oma tempos liikuda üheskoos edasi. See saab tekkida, kui õpetajad tunnevad sind, sinu keha, motivatsiooni ning sul on mõnus astuda ruumi, kus on inimesed, keda tead ja kellega oled jaganud oma jooga teekonda.

Tänapäeval on nii lihtne liikuda ühest teemast teise. Proovida natuke siit, siis sealt ja mitte pühenduda. Me püüame sulle omalt poolt pakkuda õpetajaid, keskkonda ning võimalust proovida, mida tähendab kuuluda, pühenduda ja olla hoitud. Kui sa pühendud, siis ka reaalseid tulemusi.

Uusi liikmeid võtame vastu ootelisti alusel, kui tekivad vabad kohad või läbides City Yoga algajate kursuse.

Oleme City yoga stuudiot kasvatanud ja hoidnud rohkem, kui kuus aastat. Viimased kaks aastat on meie eesmärk olnud luua privaatne joogastuudio, aga elu on teinud igasuguseid muid vingerpusse.

Oleme jõudnud punkti, kus City Yoga on nüüdsest privaatne joogastuudio. Seda peamiselt põhjusel, et õpetajatena kogesime, kui on liiga suur inimeste voolavus, siis kaob jooga mõte. Jooga vajab pühendumist ning aega. Need, kes on kauem joogat teinud, teavad, mida see tähendab. Jooga ei võlu sind kohe ära, vaid pühendudes leiad end ühtäkki hetkest, kus ilma selleta ei saa.

Stuudiona tahame pakkuda päriselt sellist keskkonda, kus sa tunned end olulisena, nähtuna, toetatuna ning tahad tasapisi oma tempos liikuda üheskoos edasi. Need, kes on meie stuudioga juba pikemat aega koos hinganud, on vast nii mõneski tunnis kogenud, kus südamelöögid on sünkroonis. See saab tekkida, kui õpetajad tunnevad sind, sinu keha, sinu motivatsiooni ning sul on mõnus astuda ruumi, kus on inimesed, keda tead ja kellega oled jaganud oma jooga teekonda.

Tänapäeval on nii lihtne liikuda koguaeg ühest teemast teise. Proovida natuke siit, siis sealt ja mitte pühenduda. Me püüame sulle omalt poolt pakkuda õpetajaid, keskkonda ning võimalust proovida, mida tähendab kuuluda, pühenduda ja olla hoitud. Kui sa pühendud, siis ka reaalseid tulemusi.

Uusi liikmeid võtame vastu ootelisti alusel, kui tekivad vabad kohad või läbides City Yoga algajate kursuse.