a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 
a

Silja Siller

a

Miks ma õpetan joogat?

Ennekõike õpetan joogat seetõttu, et soovin ka teistega jagada seda vaimustust, mida jooga minus tekitab. Seda, mida ise olen kogenud, soovin kogu südamest ka õpilastele jagada, anda edasi joogat kui elukunsti — rõõmu hetkest ja naudingut elust.

VINYASA JOOGA

Kui sulle meeldib hingamisest juhitud sujuv liikumine poosist poosi, kasutades jõudu, liikuvust ja tasakaalu.

MINU LUGU

Minu joogateekond sai alguse 17 aastat tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ma siiani üle saanud. Joogaõpingud on mind viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud erinevaid koolkondi ja stiile, andnud teadmisi anatoomiast, psühholoogiast ja filosoofiast – muutnud mind teadlikumaks ja mõistvamaks – kindlasti paremaks inimeseks. 

Jooga on andnud mulle võimaluse olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. Iga hetk matil õpetab mulle midagi enda kohta ja näitab väga ehedalt, kuidas parasjagu maailma tunnetan. Minu jaoks on jooga tõeline teraapia ja mu lemmikütlus jooga kohta, “jooga on meelte võitluskunst, kus kõige suuremaks vastaseks on meie ego”, seletab minu arusaama joogast vast kõige õigemini. 

Silja Siller

team image

Teadlikud õpetajad

Kõik City Yoga stuudio õpetajad õpivad iga nädal vähemalt kaks korda oma õpetaja juures, koolitavad end erinevates teemades, mis puudutavad joogat ja inimest. Loomulikult enim õpime koos joogatundides käijatega.

team image

PIRET LAASIK

City Yoga omanik

Kui mul on jõudu ja tasakaalu joogamatil, siis on seda ka 'päris elus', kui olen paindlik, olen seda ka igapäevaseid otsuseid tehes.

Contact me

team image

KAIDI LAUR

City Yoga omanik

Jooga praktiseerimine on minu jaoks tähenduslik kohting iseendaga.

team image

AVELY AHTMA

City Yoga omanik

Jooga võimaldab mul järgida lihtsat põhimõtet, mis on saatnud mind kogu elu - 'terves kehas terve vaim'.

Contact me

team image

KADRI LÄÄNE

City Yoga õpetaja

Jooga abil tasakaalustan ma oma meelt, loon taas kontakti iseendaga ja otse loomulikult hoian oma hinge templi vitaalsena.

Contact me

team image

SILJA SILLER

City Yoga õpetaja

Ma praktiseerin joogat, sest iga kord, kui matilt maha astun tean, et olen jälle grammi võrra parem versioon iseendast.

Contact me

team image

ENELY JÄÄGER

City Yoga õpetaja

Minu jaoks on jooga eluviis. Jooga ei ole ainult füüsiline praktika joogamatil vaid ma kasutan erinevaid joogavahendeid iga päev, igal pool.

Contact me