a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 
a

Kadri Lääne

a

Miks ma õpetan joogat?

Jooga õpetamine on minu jaoks väga põnev teekond - teekond, milles põimuvad erinevad nüansid ning milles ei ole kordusi. Jooga õpetamine avab oma unikaalsel moel ukse inimolemuse maailma ja muudab mind õpetades samuti õpilaseks, kuid seda hoopis teisest vaatenurgast.

TAASTAV JOOGA JA JOOGA-NIDRA

Keha ja meelte taaskäivitus, nauding igast hingetõmbest. Sobib kõigile, kes vajavad õrna jooga-pai.
Registreeri

POWER YOGA

Annab tugeva toonuse ja pakub pingutust. Eeldab jõudu ja tahet, varasem joogakogemus pole nõutav.
Registreeri

MINU LUGU

Olen terve elu armastanud liikumist ning tegelenud erinevate spordialadega, alustades karatest lõpetades laskespordiga. Tegelesin 5 aastat intensiivselt kergejõustikuga, kuid see lõppes keerulise põlvevigastusega. Pikalt otsisin ala, mis ei lõhuks mind ning pakuks piisavalt koormust ja vaimset väljakutset. Kuni mu armas sõbranna mind 9 aastat tagasi joogatundi vedas…

Oma kogemusest näen, mida jooga praktiseerimine inimesele juurde annab. Jooga mõjutab kõiki tasandeid ja annab väga palju, kui vaid soovid ja oskad vastu võtta. Läbisin 2018. aaastal 200-tunnise Vinyasa joogaõpetaja koolituse Sun Salute Yoga stuudios Hispaanias Amanda Dee Smithi juhendamisel ning olen Yoga Alliance`i poolt sertifitseeritud õpetaja. Lisaks olen läbinud 50-tunnise YOGAFUNC Level I Instructor koolituse, lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli tervisenõustajana toitumise erialal, maagilise reiki III taseme meistrikoolituse ning olnud mitmete joogalaagrite kaaskorraldaja.  

Kadri Lääne

team image

Teadlikud õpetajad

Kõik City Yoga stuudio õpetajad õpivad iga nädal vähemalt kaks korda oma õpetaja juures, koolitavad end erinevates teemades, mis puudutavad joogat ja inimest. Loomulikult enim õpime koos joogatundides käijatega.

team image

PIRET LAASIK

City Yoga omanik

Kui mul on jõudu ja tasakaalu joogamatil, siis on seda ka 'päris elus', kui olen paindlik, olen seda ka igapäevaseid otsuseid tehes.

Contact me

team image

KAIDI LAUR

City Yoga omanik

Jooga praktiseerimine on minu jaoks tähenduslik kohting iseendaga.

Contact me

team image

AVELY AHTMA

City Yoga omanik

Jooga võimaldab mul järgida lihtsat põhimõtet, mis on saatnud mind kogu elu - 'terves kehas terve vaim'.

Contact me

team image

KADRI

City Yoga õpetaja

Jooga abil tasakaalustan ma oma meelt, loon taas kontakti iseendaga ja otse loomulikult hoian oma hinge templi vitaalsena.

Contact me

team image

SILJA SILLER

City Yoga õpetaja

Ma praktiseerin joogat, sest iga kord, kui matilt maha astun tean, et olen jälle grammi võrra parem versioon iseendast.

Contact me

team image

ENELY JÄÄGER

City Yoga õpetaja

Minu jaoks on jooga eluviis. Jooga ei ole ainult füüsiline praktika joogamatil vaid ma kasutan erinevaid joogavahendeid iga päev, igal pool.

Contact me