a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 
a

Kaidi Laur

City Yoga stuudio asutaja.
a

Miks ma õpetan joogat?

Olen näinud ja tunda saanud, kuidas jooga muudab keha ning meelt. Jooga on filosoofia, mis hakkab elama oma elu, aga teeb seda läbi keha. Muudad keha, muutuvad mõtted. Muudad mõtteid, muutub keha. Ma tahan maailmaga ehk sinuga jagada joogavaimustust.

VINYASA JOOGA

Kui sulle meeldib hingamisest juhitud sujuv liikumine poosist poosi, kasutades jõudu, liikuvust ja tasakaalu.

MINU LUGU

Minu joogalugu algas enne joogat, 2007. aastal, kui hakkasin tundma sügavamat huvi inimmeele vastu. Olen õppinud palju erinevaid teraapia-, keha- ja meeletehnikaid, mis aitavad elada rahus iseenda ning maailmaga. Kuus aastat harrastasin Kundalini joogat. Alustasin Kundalini jooga õpetaja koolitust, mille jätsin pooleli, sest olenemata sügavatest Kundalini jooga kogemustest tundsin, et seal oli liiga palju reegleid. 2015. aastal tulin töölt ära ja läksin Taimaale õppima Vinyasa-Hatha joogaõpetajaks. Olen õppinud Ashtanga Monkey’t, Yin joogat, lastejoogat, kuid mu süda on põimunud vaba ning voolava Vinyasa stiiliga. 

Füüsiline jooga oli minu jaoks pusle viimane tükk. Tarkus, mille olin omandanud, tundus nüüd loogiline ka füüsilises kehas. Kõik moodustas terviku. Seda ma joogas õpetangi. Tervikut. Mitte ainult asanaid, sest sa pole ainult oma keha, vaid sinus on mõtted, tunded, unistused. Sinus on kõik. Sa oled tervik.

Kaidi Laur

team image

Teadlikud õpetajad

Kõik City Yoga stuudio õpetajad õpivad iga nädal vähemalt kaks korda oma õpetaja juures, koolitavad end erinevates teemades, mis puudutavad joogat ja inimest. Loomulikult enim õpime koos joogatundides käijatega.

team image

PIRET LAASIK

City Yoga omanik

Kui mul on jõudu ja tasakaalu joogamatil, siis on seda ka 'päris elus', kui olen paindlik, olen seda ka igapäevaseid otsuseid tehes.

Contact me

team image

KAIDI LAUR

City Yoga omanik

Jooga praktiseerimine on minu jaoks tähenduslik kohting iseendaga.

Contact me

team image

AVELY AHTMA

City Yoga omanik

Jooga võimaldab mul järgida lihtsat põhimõtet, mis on saatnud mind kogu elu - 'terves kehas terve vaim'.

Contact me

team image

KADRI

City Yoga õpetaja

Jooga abil tasakaalustan ma oma meelt, loon taas kontakti iseendaga ja otse loomulikult hoian oma hinge templi vitaalsena.

Contact me

team image

SILJA SILLER

City Yoga õpetaja

Ma praktiseerin joogat, sest iga kord, kui matilt maha astun tean, et olen jälle grammi võrra parem versioon iseendast.

Contact me

team image

ENELY JÄÄGER

City Yoga õpetaja

Minu jaoks on jooga eluviis. Jooga ei ole ainult füüsiline praktika joogamatil vaid ma kasutan erinevaid joogavahendeid iga päev, igal pool.

Contact me