Esmaspäeviti kell 7.30-8.30 juhendab Anu Pillav
Neljapäeviti kell 7.30-8.30 juhendab Veronika Tugo

Practice, practice, have fun and practice. 

Ashtanga Monkey põhineb traditsioonilisel Ashtanga joogal. Tradistioonilises Ashatangas poose tehakse kindlas järjekorras ja hoitakse vähemalt viis hingamise tsükli. Pooside järjekord on alati sama ja seda ei tohi muuta. Lisaks ei luba ranged reeglid ka õpilase edasi liikumist, kui ta ei suuda teha teatud poose. Ashtangat praktiseeritakse kuus korda nädalas sõltumata ilmast, soovist, tujust. Kõlab karm, on ju?

Ashtanga Monkey on oluliselt paindlikum viis mis lubab väga erineva kogemusega ja ka ilma kogemuseta õpilasel ühineda vana jooga traditsiooniga. AM oskab ja lubab modifitseerida seeriat nii, et see vastaks õpilase tasemele ja võimetele. AMs me teeme poose erinevatest seeriatest et kogeda erinevat Ashtangat, et kogeda uut ja mitte peatuda saavutatul. Ja nagu nimest võib eeldada AM on mänguline ja elav.

See tund sobib hästi sulle, kui sa:
*tahad õpida keskendumist
*tahad olla paindlik
*tahad arendada oma vastupidavust
*tahad teha huvitavaid ja väljakutsuvaid poose
*tahad õpida meditatsiooni liikumises (??)
*tahad saada head trenni ja arendada oma jõudu
*tahad teha midagi erilist

Loe rohkem Ashtanga Monkey kohta siin.

Niine tänaval on PARKIMINE TASUTA, hommikuti peaks kenasti ruumi jaguma. Sissepääs majja on tänava poolt hoone peauksest (raudväravatest läbi tulles trepist üles), stuudio asub 4. korrusel!

NB! Kuna varahommikul on meie maja valvelaud alles suletud siis ootab õpetaja laseb sind ukse st sisse 7.20, ole siis aegsasti kohal! Kui juhtub et jääd hätta ukse taga siis helista tel. 5169717

Tulles esimest korda tundi on hea tutvuda meie Hea teada nimekirjaga: http://cityyoga.ee/hea-teada/

Stuudios on saadaval ühiskasutatavaid matte kuid võimaluse korral eelista alati isiklikku matti.

Hinnakiri: 1x 12 euri , 4x kaart 38 euri, 8x kaart 72 euri, 12xkaart 99euri (kehtivusega 1 kuu). Tasumine kohapeal sularahas.

Ühine meiega hommikuti ja tule kogema midagi uut!