Õpetajad

Õpetajad

Joogastuudio City Yoga pakub Tallinna inimesele võimalust leida endale sobiv viis, kuidas tulla linnakärast iseendasse, olenemata sellest, kes ta on (mees, naine, noor, vana, painduv, paindumatu, peapealseisev või maadligi hoidev, vallaline, perega, eestlane, välismaalane, harrastaja, algaja, mediteerija või mitte, otsija, sooritaja, traditsioone või uudsust hindav).

City Yoga stuudio õpetajad
Avely Ahtma

Avely Ahtma

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja

Avely Ahtma

Avely Ahtma

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja


Miks ma teen joogat?
Jooga võimaldab mul järgida lihtsat põhimõtet, mis on saatnud mind kogu elu - "Terves kehas terve vaim." Jooga annab mu kehale ilusa vormi ja tugeva tervise. Samas hoiab jooga tasakaalus minu aeg-ajalt ärevaks muutuvat meelt.

Miks ma õpetan joogat?
Esimesed ette painutuses varba puudutused, sillad, spagaadid ja peapealseisud- need on kirjeldamatud kogemused igaühe jaoks. Võimalus seista sellel erilisel hetkel õpilaste kõrval ja saada osa sellest vaimustusest, toob mind ikka ja jälle tagasi matile joogat jagama.

Kaidi Laur

Kaidi Laur

Joogaga iseendani õpetaja / stuudio asutaja

Kaidi Laur

Kaidi Laur

Joogaga iseendani õpetaja / stuudio asutaja


Miks ma teen joogat
Jooga tarkus sõna otseses mõttes v a i m u s t a b mind. Minu jaoks võtab jooga kokku kõik, mis elus on oluline. Jooga loob silla keha, meele ja hinge vahel. Nagu tikk, mis vaimse, füüsilise tervise ning elu mõtte kokku liidab. Kui sa oled endaga kooskõlas, siis sa oled kogu maailmaga kooskõlas. Nii lihtsalt on. Kes siis ei taha eluga kooskõlas olla?

Miks ma õpetan joogat
Samuti ma õpetan vaimustusest. Mitte ainult sellepärast, kuidas jooga füüsilisele kehale ja vaimsusele mõjub, vaid ka sellepärast, et mulle päriselt päriselt meeldib inimene. Inimene on nii põnev ja vägev looming. Minu kogemus on, et jooga annab õigustuse ja aja iseendaga kohtuda. Ja, kui sa lõpuks endaga kohtud, siis sa koged seda sama, mida mina ruumi ees kogen, et iga inimene on uskumatult unikaalne ja ilus ja eriline, olenemata tema päevast, tegemistest või tegemata jätmistest. Suures tänutundes imestan, kui näen, kuidas inimeste kehad tasapisi joogaga muutuvad, kuidas nende silmadesse tekib sära ning avastamisõhin, mis väljendub enda armastamises. Nende silmade, sära ja armastuse pärast ma õpetangi.

Piret Laasik

Piret Laasik

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja

Piret Laasik

Piret Laasik

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja


Miks ma teen joogat?
Minu jaoks on jooga kui elustiil mis aitab mul tunda ennast hästi iseenda kehas ja vaimus. Aitab olla parem inimene. Aitab mõista teist inimest tema kerguses ja raskuses. Annab mulle võimaluse märgata elu just siin ja praegu. Arvatakse, et joogaõpetajana oled sa koguaeg täielikus tasakaalus ja harmoonias ning sinu elu on justkui zen-aed. Jah ja ei. Ehk on seda tasakaalu grammivõrra rohkem, kuid see ongi see, mille pärast ma praktiseerin - püüdlus selle tasakaalu ja harmoonia suunas.

Miks ma õpetan joogat?
Võib öelda, et ehk olen olnud, üks nendest, kes on võrdlemisi täpselt ja varakult teadnud, et mis on see, mis ma tahan elus teha. Pärast oma elu esimest joogatundi (olin siis 22 aastane) mõistsin, et kõik ‘see' on minu jaoks, kuigi ma sel hetkel veel ei teadnud, mis ‘see’ täpselt on tundus kõik väga selge ja arusaadav, justkui teadmised, mis olid minu sees aga olin need unustanud. Sealt edasi on kõik väga loomulikult liikunud nii jooga õpetamise kui oma joogastuudio juurde. Mind inspireerib inimkeha võimekus ja näha õpilasi võtmas poose, mida nad ise ka ei uskunud.

Iga hommik on uus võimalus. Tee, mis on oluline. (Sina oled oluline. Tee, mis on oluline sulle!)"

City Yoga väärtused

City Yoga on stuudio, kus saavad kokku linnakära ja sisemine rahu, anonüümsus ja personaalsus, valiku rohkus ja isiklik sobivus, keha ja hing, pea ja süda, kaos ja kord, füüsiline ja mitte füüsiline, küsimused ja vastused.