Hea teada

*Stuudios on olemas üldkasutuseks joogamatid, võimalusel aga eelista alati isiklikku.
*Riietu sportlikult.
*Joogat tehakse paljajalu.
*City Yoga stuudio on mobiiltelefoni-vaba-ala (õpetaja kasutab telefoni, et sealt mängida muusikat ning kella vaadata). Palume lülitada telefonid välja ning jätta nad kotti kuni joogatunni lõpuni.
* Austa iseenda ja teiste aega ning tule kohale 10 minutit ennem tunni algust, et jõuaksid riietuda ja arveldada ning saaksime kõik koos segamatult alustada.
*Pakume kohapeal joogiks vett, kuid palume lahtiseid klaase mitte kaasa võtta joogaruumi, et vältida väikeseid veeloike põrandal joogatunni ajal (kinnise korgiga pudelid on lubatud).
*Soovitame alati enne tundi võtta mõned minutit, et kohale jõuda, lihtsalt pikutada või alustada juba soojendavate venitustega.
*Kohapeal on tasumine ainult sularahas.
*Iga õpilane vastutab iseenda tervise ja heaolu eest, kui tunned valu, tule poosist välja, tee vähem. Hinda oma võimekust. Joogamatil oled ainult sina, mitte teised joogatajad või õpetaja. Jooga aitab sind, kui liigud oma tempos.
*Õhtuste tundide vahel on 20 minutit. Kui tuled hilisemasse tundi, palun oota ukse taga kuni kella 18.55-ni või kuni tuled on põlema pandud.