Workshop: Take your yoga practice to the next level – City Yoga Stuudio

Workshop: Take your yoga practice to the next level

Kuupäev: 17/11/2018

Kellaaeg: 11.00-13.30

Asukoht: City Yoga Studio, Niine 11 (4. korrus)

Uus joogakursus neile, kes soovivad süvendada teadmisi joogapoosidest: mis on poosi eesmärk, mida ta annab kehale ja vaimule, milline kehaasetus peaks olema antud poosis ja miks.
ME LÄHME SÜGAVUTI! LEVEL UP!

*** Kellele
See kursus sobib sinule, kui sa juba tegeled regulaarse joogapraktikaga või mõne muu spordialaga, mis on andnud sulle hea keha tunnetuse ning soovid minna oma praktikas järgmisele tasemele.

*** Milleks
Kas sa tead, et on mitmeid nüansse, mida peab meeles pidama liikudes asendisse, hoides seda ja liikudes asendist välja? Me käime need ükshaaval läbi. Me teeme tööd kõige väikesemate süvalihaste kallal, mis aitavad hoida kere tugeva ja tervena. Igas poosis me leiame uue sensatsiooni – uue tunnetuse, uue väljakutse ja ka uusi lihaseid. Me anname poosidele ja võib olla ka kogu sinu jooga praktikale uue tähenduse!

Kõigi pooside puhul me läheneme individuaalselt ning korrigeerime poose vastavalt iga õpilase anatoomilisele ja füüsilisele eripärale. Sa hakkad märkama oma keha erisusi ning otsima võimalusi kuidas sinule need poosid kõige paremini sobiksid (mitte kuidas sinu keha mingisse poosi sobitub) ja kuidas nad panevad sinu keha hoopis teistmoodi tööle.

*** Kuidas
Me võtame tükkideks kõige olulisemad ja meile nii tuttavaks ja mugavaks muutunud joogapoosid ja siis ehitame nad uuesti ülesse pöörates suure tähelepanu keha tervislikule asendile igas poosis, selgitades neid põhimõtteid, mille järgi see ehitus käib. Me vaatame poose nii anatoomia kui ka energeetilisest seisukohast, räägime poosi algsest mõttest – mida see poos väljendab, mida kehale pakub ja kuhu viib.

Antud kursus toimub korra kuus, igal korral on erinevad poosid mida käsitletakse.
17.11 kursusel uurime lähemalt neid poose:
Allavaatav koer Aso (Downward facing dog)
Sõdalane I (Warrior I)
Sõdalane II (Warrior II)
Sõdalane III (Warrior III)
Pööratud Sõdalane (Reverse Warrior)

*** Miks
Olles ise praktiseerinud joogat aastaid ning arvates, et kõik poosid on juba unepealt selged, kogeme ikka ja jälle, et arenguruumi on veel ja veel ja veel, ikka saab minna sügavamale. Ikka on avastamise rõõmu, kogemist, et ahaaaa, just see nõks oligi puudu, et tunnetada poosi terviklikumalt.

Tule ja avasta ka enda jaoks matil üks vana koer uute trikkidega 😀

Alustame workshopi kõigi pooside samm sammult läbikäimisega (ehk puhastamisega) ja seejärel seome need poosid kokku ühte mõnusasse vinyasa flowsse.

Mida mul on hea veel teada enne oma esimest joogatundi?

Hea teada

Workshopi viivad läbi: Avely Ahtma ja Veronika Tugo
Rohkem infot siit: http://cityyoga.ee/opetajad/

KOHT: City Yoga stuudio Niine 11/ 4. korrus, Tallinn

Workshopi tasu: 25eur City Yoga püsikliendile
Uuele stuudio külastajale 30eur
Kuna kohtade arv on piiratud, siis koha koolitusel kindlustab ettemaks! Info ja registreerimine: info@cityyoga.ee

Namaste!
Avely Ahtma ja Veronika Tugo


Kategooriad: