Valgete ööde pime jooga

Kuupäev: 17/06/2018

Kellaaeg: 18.30-20.00

Asukoht: City Yoga Studio

Märkamatult on kätte jõudmas kõige valgem aeg aastas, päike pimestab silmi ja teeb mõnusalt sooja pai. Suvi on aeg mil meie meeled on eriti ärksad, sest koguaeg kuskil miskit toimub. Tahaks igast asjast osa saada ja igale poole korraga jõuda, sest see meie põhjamaade suvi on häbematult lühike. Meel läheb ärevaks ja tekib tunne, et ei saagi miskit tehtud sest ei suuda ainult ühele asjale fokusseerida. Seega on praegu parim aeg sulgeda silmad, hingata sügavalt sisse ja välja ning pöörata pilk iseendasse. Pime jooga just seda võimaldabki, liikuda matil nii, et välised “ärritajad” (olen naabrist parem) on likvideeritud ja sa saad keskenduda vaid iseendale.
Mis pime joogat mulle annab?
-annab võimaluse minna jooga praktikas sügavamale tasemele
-kogeda jooga poose seest poolt väljapoole
-kasutada teravamalt ka teisi meeli peale nägemise
-kasutada rohkem oma süvalihaseid hoidmaks tasakaalu
-võimaluse iseenda üle korralikult naerda 😀
-kogeda midagi uut, astudes oma mugavustsoonist korraks välja

Mis me tunnis teeme?
Joogat, silmad suletuna 😀 Nagu tavatunnis alustame matil soojendusega, liigume püstiste poosidega flowsse, taaskord matile tagasi istuvate pooside juurde, juhendatud meditatsiooni ja muidugi shavasana. Poosid on lihtsad ja jõukohased kõigile, ka algajatele!

Kui sul on kodus oma armsad silmaklapid olemas siis võta need kaasa, kuid kohapeal on ka ühiskasutamiseks mõeldud silmaklapid olemas.

Kes juhendab?
Avely Ahtma, City Yoga üks asutajatest ja õpetajatest
Rohkem infot:www.cityyoga.ee/opetajad

Mis maksab?
Vaba linnu pääse on 12euri, nendele kes julgevad ennast siduda stuudioga on vastavalt korrakaardile , 4xkaart 38eur (9.50 kord), 8xkaart 72 eur (9.00 kord), 12xkaart 99euri (8.25 kord).

Hea teada: http://cityyoga.ee/hea-teada/

Parkimine: http://cityyoga.ee/parkimine/

Oled väga oodatud!

Avely


Kategooriad: