Tunne oma joogapoosi- LEVEL UP!

Algus: 05/10/2018 - Lõpp: 02/11/2018

Kellaaeg: 17.30-19.00

Asukoht: City Yoga Studio

Uus joogakursus neile, kes soovivad süvendada teadmisi joogapoosidest: mis on poosi eesmärk, mida ta annab kehale ja vaimule, milline kehaasetus peaks olema antud poosis ja miks.
ME LÄHME SÜGAVUTI! LEVEL UP!

*** Kellele

See kursus sobib sinule, kui sa juba tegeled regulaarse joogapraktikaga või mõne muu spordialaga, mis on andnud sulle hea keha tunnetuse ning soovid minna oma praktikas järgmisele tasemele.

*** Milleks

Kas sa tead, et on mitmeid nüansse, mida peab meeles pidama liikudes asendisse, hoides seda ja liikudes asendist välja? Me käime need ükshaaval läbi. Me teeme tööd kõige väikesemate süvalihaste kallal, mis aitavad hoida kere tugeva ja tervena. Igas poosis me leiame uue sensatsiooni – uue tunnetuse, uue väljakutse ja ka uusi lihaseid. Me anname poosidele ja võib olla ka kogu sinu jooga praktikale uue tähenduse!

Kõigi pooside puhul me läheneme individuaalselt ning korrigeerime poose vastavalt iga õpilase anatoomilisele ja füüsilisele eripärale. Sa hakkad märkama oma keha erisusi ning otsima võimalusi kuidas sinule need poosid kõige paremini sobiksid (mitte kuidas sinu keha mingisse poosi sobitub) ja kuidas nad panevad sinu keha hoopis teistmoodi tööle.

*** Kuidas

Me võtame tükkideks kõige olulisemad ja meile nii tuttavaks ja mugavaks muutunud joogapoosid ja siis ehitame nad uuesti ülesse pöörates suure tähelepanu keha tervislikule asendile igas poosis, selgitades neid põhimõtteid, mille järgi see ehitus käib. Me vaatame poose nii anatoomia kui ka energeetilisest seisukohast, räägime poosi algsest mõttest – mida see poos väljendab, mida kehale pakub ja kuhu viib.

Kursus koosneb neljast 90 minutilisest tunnist, igas tunnis on fookuses erinevad põhipoosid, mis tunni teises pooles pannakse kokku mõnusaks flowks. Tundi alustame pranayama (hingamise) harjutusega ning keha soojendamisega ning lõpus kerge venitus ja savasana (lõpulõdvestus).

*** Miks?

Olles ise praktiseerinud joogat aastaid ning arvates, et kõik poosid on juba unepealt selged, kogeme ikka ja jälle, et arenguruumi on veel ja veel ja veel, ikka saab minna sügavamale. Ikka on avastamise rõõmu, kogemist, et ahaaaa, just see nõks oligi puudu, et tunnetada poosi terviklikumalt.

Tule ja avasta ka enda jaoks matil üks vana koer uute trikkidega 😀

*** Kunas?

4 reedet: 5.10, 19.10, 26.10, 2.11

Mida mul on hea veel teada enne oma esimest joogatundi?

Hea teada

ÕPETAJAD: Avely Ahtma ja Veronika Tugo
Rohkem infot siit: http://cityyoga.ee/opetajad/

KOHT: City Yoga stuudio Niine 11/ 4. korrus, Tallinn
PARKIMINE: http://cityyoga.ee/parkimine/

TASU: Registreerudes kuni 21. september 80€ // Registreerudes alates 22.09-05.10 95€

* Kuna kohtade arv on piiratud, siis koha kindlustab ainult ettemaks.

INFO & REGISTREERIMINE: info@cityyoga.ee

Oled oodatud!
Namaste!


Kategooriad: