Sinu Eat-Pray-Love ehk joogapuhkus Balil 26.03-05.04.2019

Algus: 26/03/2019 - Lõpp: 05/04/2019

Kellaaeg: 12:00

Asukoht: Bali | Ubud | Villa SAN

Veedame 10 ööd särava Indoneesia taeva all, Bali saarel, metsiku looduse keskel, hellitades ja poputades end külluslikus ning luksuslikus keskkonnas. Elame ja joogatame koos villas, mis on ainult meie kasutuses ja kus 24/7 on meie vajaduste eest hoolitsemas luksusvilla personal, kokad, masöörid ja autojuhid. Mida võiks üks hing veel tahta?!

Laseme valmistada energeetiliselt kõrgelt laetud toite, naudime troopilise tuule paisid ja päikese puudutusi erabasseini ääres. Õpime tundma kohalikku kultuuri, külastame maitsvaid kohvikuid, soovi korral saame õnnistusi kohalikelt preestritelt ja preestrinnadelt. Seda kõike pole võimalik sõnadesse panna, vaid ainult kogeda keha ja meelega. Bali muudab!

Teeme 2x päevas joogat, kirjutame päevikut, mediteerime ja lasemel kõrge vibratsiooniga saarel sagedust tõsta. Õpime ennast veel rohkem armastama, austama, aktseptererima. Argipäevast eemal olles, perspektiiv muutub ning vaikuses on palju lihtsam kuulda südame häält. Mis see on, mida ma tegelikult tahan? Vajan?

Seekord on kõik tasakaalus. Tegemist on ikkagi puhkusega. Jätame hingamiseks ja lihtsalt olemsieks ruumi.

 

Kuna 10 on maagiline number, siis inimeste hulk, kes saavad meiega koos liituda on 10! Tubasid jagame põhimõttel, kes ennem registreerib, saab valida esimesena.

Majutus eravillas SAN Ubud

Selleks, et tunda turvaliselt ja hoitult, on ainult meie päralt majutuskompleks koos teenindava personali, basseini, jooga shala, kahekohaliste magamistubade ning ühise eluruumiga. Kõik söögid valmistatakse ainult kohalikust värskest toorainest, mis on ostetud samal päeval. Villa on peidetud teemant Ubudi keskuses, asudes kiviviske kaugusel kuninglikust paleest, kus igal õhtul korraldatakse rahvuslikke esinemisi. Palee vastas on kuulus ‘Pasar Seni Ubud’ turg, kus müüakse kohalikku Bali käsitööd. 2 kilomeetri ehk jalutuskäigu kaugusel on Ubudi botaanika aed. Bali elu on meie ümber ja meie sees.

Elite Heaven, kuhu gruppi kuulub ka Villa SAN, on Aasia turul juhtiv luksus villade rendiga tegelev ettevõte. Kõik villad on valitud hoolega, et tagada külalistele maksimaalne teenindus ja majutuse kvaliteet. Ettevõte alustas tegevust juba aastal 1998 ning on sellest ajast auga teeninud klientide usalduse ja armastuse, muutes iga puhkuse eriliseks.

Paketi hind 1390€ sisaldab:
* 10 ööd majutust eravillas (kahene tuba);
* 10 hommikusööki;
* piiramatu basseini, vannide ja jõusaali kasutus eravillas Ubudis;
* 10 päeva 2x päevas joogat, meditatsiooni ja erinevaid enesearengu tehnikaid (juhendavad City Yoga stuudio kaasasutajad ja joogaõpetajad Piret Laasik ning Kaidi Laur);
* organiseeritud väljasõidud (lisanduvad piletihinnad ja transport, mida jagame grupi peale);

Paketi hind ei sisalda:
* lennupileteid, küll aga pakume sulle võimalust osta piletid meie kaudu (tavahind ca 700-800€, hea õnne korral 600€);
* reisikindlustus (rangelt soovituslik), saab ka meie kaudu;
* lõuna- ja õhtusööke, mida saab tellida villa kokkadelt (tooraine maksumus + 20%) või väljaspool villat, hinnad ca 5-8€/toidukord (vastavalt sinu eelistustele);
* väljasõitude transfeeri hinda ca 5€/ inimene päev, osalemine on vabatahtlik ja hinna jagame kõigi osalejate vahel;
* massaaže ja kehahoolitsusi, mida saab tellida villa spa-st või väljastpoolt villat. Ubud on hedonistide meka!

Täpsem info osamaksete, lennujaama transfeeri ja ajakava kohta kõigile huvitunutele! piret@cityyoga.ee / 5253948

Sinu reisihaldjad,
Piret Laasik & Kaidi Laur

 


Kategooriad: