Pööriöö: 108 päikesetervitust & tšakra Yin – City Yoga Stuudio

Pööriöö: 108 päikesetervitust & tšakra Yin

Kuupäev: 21/06/2018

Kellaaeg: 17.30-20.45

Asukoht: City Yoga stuudio | Niine 11, Tallinn | 4. korrus

Ennem veel, kui anname ennast looduse rüppe ja laseme pikimal ööl end hommikusse kanda, kutsume sind kogema midagi erilist! Kas teadlikult või “juhuslikult” on sattunud ülemaailmne joogapäev ning suvine pööripäev ühele ja samale kuupäevale. Kuna mõlemad on meile väga tähenduslikud, siis põimime nad kokku ja tähistame väärikalt.

Alustame kell 17:30 “108 päikesetervitusega” – juhendab Avely Ahtma

Püha number 108 on erilise tähendusega sisaldades endas kõiksust. Number 1 tähendab kõigega üks olemist, 0 tühjust ja terviklukkust ning 8 lõpmatust. Joogamaailmas on levinud traditsioon, et tähtsamatel päevadel, näiteks sünnipäeval, pööripäevadel, aastavahetusel puhastutakse päikesetervituse kaudu. Sooritades 108 päikesetervitust, viime me oma energia kõrgemale tasemele, puhastame ja tugevdame endid nii füüsiliselt kui mentaalselt.

Seejärel tasakaalustame ja seome loodud energia üheks algusega 19.15 “Tšakra Yin jooga” – juhendab Piret Laasik

Tšakrad on olulised energiakeskused inimese kehas, mis asetsevad piki lülisammast (ehk kõnekeeles selgroogu). Meil on 7 põhi tšakrat ehk energiakeskust, mis mõjutavad nii füüsilist, emotsionaalset, kui mentaalset keha. Läbi sügavate venituste, kus iga poos mõjutab ühte kindlat tšakrat viime keha tasakaalu ja kogeme ruumi nii selgust, kogu oma olemises. Avame tundemeelede, et kogeda kogu seda suvise looduse väge veel sügavamal tasandil.

Selle tunni lõpetame ühe rituaaliga, et kasutada ära pööripäeva/öö vägevaid energiaid aga jätame selle üllatuseks, et säiliks see pisike salapära, mis nende valgete ööde juurde kuulub.

Lõpetame 20.45 (hiljemalt 21.00).

Sa võid osaleda ühes või teises osas aga väga soovitame osaleda mõlemas, et saaksid kogeda seda jooga võluväge täiel määral. Kaks tundi moodustavad ühe terviku.

Tule ka siis kui sa pole ammu käinud, kõik saavad hakkama!

Osaluspanus: kui osaled mõlemas tunnis siis 2x sinu kuukaardilt või 2x 12€; kui osaled ainult ühes või teises tunnis siis 1x sinu kuukaardilt või 1x 12€.

Hinnakirjaga saad tutvuda siin: http://cityyoga.ee/hinnakiri/

* 21.06 kehtib veel ka City Yoga stuudio suvepakkumine. Ostes 12x kaardi ennem jaanipäeva kehtib see kuni 31.08.2018!

Etteregistreerimine pole vajalik. Tule lihtsalt kohale!

Parkimine: http://cityyoga.ee/parkimine/

Küsimuste korral kirjuta/helista julgesti:

info@cityyoga.ee – Avely

piret@cityyoga.ee / 5253948 – Piret

Oled väga oodatud ja kohtume!

Facebook event: https://www.facebook.com/events/191261858372247/


Kategooriad: