Nädalavahetus iseendale Aqva SPAs (Välja müüdud!) – City Yoga Stuudio

Nädalavahetus iseendale Aqva SPAs (Välja müüdud!)

Algus: 09/11/2018 - Lõpp: 11/11/2018

Kellaaeg: 15.00

Mida lähemale talv tuleb, seda rohkem tahaks pugeda kuskile sooja, tõmmata tekk üle pea ning jääda sinna kerra kuniks kevad saabub. Meil on juba mõnusaks traditsiooniks saanud, et novembris laeme talveks akusid Rakvere õdusas ja soojas Aqva SPAs. (http://www.aqvahotels.ee/) Kolme päeva jooksul on meil piisavalt aega, et tegeleda sellega mida hing juba ammu ihkab- olla jäägitult ja pühendunud olemas ISEENDALE! Oled märganud vahel, et jagame oma tähelepanu, hellust, hoolt ja armastust jäägitult oma lähedastele, tundes vahel ennast kui tühjaks pigistatud sidrun? Millal sa viimati samaväärset tähelepanu ja hoolt pakkusid iseendale?
Sind ootab ees mõnus nädalavahetus juba armsaks saanud jooga sõprade seltsis, et koos higistada , hingata ja mediteerida matil, mõnuleda basseinis ja saunades, mekkida Aqva SPA maitsvaid toite ja miks mitte ennast unustavalt tantsida laupäeval kuni jalad enam ei kanna..
Nädalavahetuse paketti kuulub:
Päris korralik kogus joogat, pranayamat (hingamise harjutusi) ja meditatsiooni ning alati ka mõni põnev üllatusesineja (NB! Täpsema kava jagame peatselt kõigile huvitanutele emaili teel)
2 ööd majutus Aqva Spa kahekohalises toas
2 tervislikku ja rikkalikku hommikusööki hotelli restoranis
Aqva Spa piiramatu vee- ja saunakeskuse, ujula ja jõusaali kasutamist, hommikumantleid ja susse toas, parkimiskohta.
Hind: 185 eur in/kaheses toas, koha grupis tagab ettemaks! Kohtade arv on piiratud.
Täpsemat infot päevakava kohta ja registreerimine on emailil: info@cityyoga.ee
Joogatunde viivad läbi üks City Yoga Studio asutajatest ja õpetajatest Avely Ahtma (http://cityyoga.ee/opetajad/) ja Vinyasa jooga õpetaja Kadri Lääne.
Kohtumiseni Aqva SPAs!
Avely&Kadri


Kategooriad: