Nädalavahetus iseendale Aqva SPA-s (1 VABA KOHT)

Algus: 12/10/2018 - Lõpp: 14/10/2018

Kellaaeg: 15.00

Asukoht: Aqva SPA, Rakvere

Siis kui suve soojus on juba unustuse hõlma vajunud ning pimedad sügisõhtud hakkavad vaikselt meelt muserdama on jälle AEG! Aeg leida üks mõnusalt õdus ja hubane Spa ning kosutada veidi keha ning paitada hinge jooga seltsis.
Kolme päeva jooksul on meil piisavalt aega, et tegeleda sellega mida hing juba ammu ihkab- olla jäägitult ja pühendunud olemas ISEENDALE! Oled märganud vahel, et jagame oma tähelepanu, hellust, hoolt ja armastust jäägitult oma lähedastele, tundes vahel ennast kui tühjaks pigistatud sidrun? Millal sa viimati samaväärset tähelepanu ja hoolt pakkusid iseendale?

Sind ootab ees mõnus nädalavahetus juba armsaks saanud jooga sõprade seltsis, et koos higistada , hingata ja mediteerida matil, mõnuleda basseinis ja saunades, mekkida Aqva SPA maitsvaid toite ja miks mitte ennast unustavalt tantsida laupäeval kuni jalad enam ei kanna.

Nagu meil on juba mõnusaks traditsiooniks saanud, siis sügisene jooga nädalavahetus toimub Rakveres Aqva SPAs (http://www.aqvahotels.ee/).

Nädalavahetuse paketti kuulub:
Päris korralik kogus joogat, pranayamat (hingamise harjutusi) ja meditatsiooni ning alati ka mõni põnev üllatusesineja (NB! Täpsema kava jagame peatselt kõigile huvitanutele emaili teel)
2 ööd majutus Aqva Spa kahekohalises toas
2 tervislikku ja rikkalikku hommikusööki hotelli restoranis
Aqva Spa piiramatu vee- ja saunakeskuse, ujula ja jõusaali kasutamist, hommikumantleid ja susse toas, parkimiskohta.

Hind: 185 eur in/kaheses toas, koha grupis tagab ettemaks! Kohtade arv on piiratud.

Täpsemat infot päevakava kohta ja registreerimine on emailil: info@cityyoga.ee

Joogatunde viivad läbi üks City Yoga Studio asutajatest ja õpetajatest Avely Ahtma (http://cityyoga.ee/opetajad/) ja Vinyasa jooga õpetaja Kadri Lääne.

Kohtumiseni Aqva SPAs!
Avely&Kadri


Kategooriad: