Mindfulness Meditation & Hatha Yoga – City Yoga Stuudio

Mindfulness Meditation & Hatha Yoga

Kuupäev: 28/06/2018

Kellaaeg: 19.15-21.45

Asukoht: City Yoga stuudio | Niine 11, Tallinn | 4. korrus

“Väljakutse ei peitu mitte (jooga)poosi võtmises vaid selle hoidmises.“ – Jooga

Mindfulness ehk teadvelolek. Olla teadlik oma mõtetest, tunnetest ja füüsilistest aistingutest. Tule ja õpi vägev meditsioonitehnika, mida saad kasutada ükskõik millises hetkes ja olukorras oma elus. Muutusi koged juba peale esimest seanssi. Tund sobib nii kogenud kui ka täiesti alustajale joogatajale!

Kutsume teid rännakule, mis ühendab füüsilisi joogapoose ja mindfulness meditatsiooni, mis kestab tavapärasest veidi pikemalt, et saaksid kogeda selle kaugeleulatuvaid mõjusid. Kursust viib läbi imeline külalisõpetaja Devi Pereyra Kroll, kes on atesteeritud kliiniline psühholoog ja jooga õpetaja ning praktik. Devi on pärit Tenerife saarelt, kuid elu ja armastus on toonud ta koos oma teadmistega eestimaale.

DEVI PEREYRA KROLL on omandanud kaks magistrikraadi Tenerife La Laguna ülikoolis psühholoogia erialal, nii kognitiiv-käitumuslikus kliinilises psühholoogias kui ka sõltuvuste ravi ennetamises. Oma doktoritöös keskendub Devi jooga ja Mindfulness tehnikatel põhinevatele sõltuvuste ravile. Selles valdkonnas on ta läbi viinud teadusuuringud alates 2012. aastast nii Šveitsis kui ka Saksamaal. Alates 2015. aastast töötab Devi ka psühholoogina teismeliste ja täiskasvanutega hispaania, inglise ja saksa keeles.
Lisaks psüholoogiaalastele õpingutele on Devi läbinud ka jooga ja Mindfulness edasijõudnute koolituse USA-s ning osalenud kolmel S.N.Goenka Vipassana meditasiooni 10-päevasel kursusel. Devi tegeleb hetkel ka jooga ja Mindfulness teaduslike uuringutega kaasaegse psühholoogia vaatepunktist ning viib läbi selle teemalisi töötubasid ja seminare nii Tenerifel, kui Eestis.

KAVA:
19.00-19.15 Kogunemine City Yoga stuudios
19.15-19.30 Tutvustus ja sissejuhatus
19.30-20.30 I osa Hatha jooga & Mindfulnessmeditatsioon
20.30-20.45 Kogemuste jagamine / paus
20.45-21.45 II osa Hatha jooga & Mindfulness meditatsioon

*Tund toimub inglise keeles eestikeelse tõlkega.

AEG: 28. juuni 2018 19:15-21:45
KOHT: City Yoga stuudio (Niine 11 | 4. korrus)
TASU: 15€ (tasumine kohapeal sularahas)

INFO & registreerimine: piret@cityyoga.ee

Oled oodatud!

***
IN ENGLISH

In this special Hatha Yoga class, with yoga teacher and clinical psychologist Devi Pereyra Kroll, you will be introduced to Hatha Yoga and Mindfulness meditation and it’s benefits from the perspective of modern psychology.

It has been scientifically proven that Hatha Yoga practiced in the traditional way (Pranayama, Asanas, Meditation and Savasana) is beneficial in three different ways: to the body, the mind and the emotions. If you practice being conscious of these three aspects of yourself, you will find more balance in your daily life. Raising awareness to ones physical, mental and emotional state reduces sufferings and gives you the opportunity to accept yourself, bringing more happiness to your life.

This yoga class is suitable for both, people who have practiced yoga before and people without any experience.
Please note! If you have had any surgery operations recently or physical injuries, please let us know ahead of time, to decide if it’s possible to attend in this intensive practice or not.

DEVI PEREYRA KROLL is an accredited clinical psychologist, graduated in psychology at the University of La Laguna, Tenerife. Additionally, she has obtained a Master’s Degree in Cognitive-Behavioral Clinical Psychology and a second Master’s Degree in Prevention and Treatment of Addictions. As a part of her Ph.D. studies, she focuses on addiction treatment, which is based on Yoga and Mindfulness. Devi has been doing scientific research on addictions since 2012 in Switzerland and Germany. She started working as a self-employed psychologist with teenagers and adults in year 2015. In addition to this she did a Yoga and Mindfulness advanced training in the USA, participated in three Vipassana 10-day meditation courses from Goenka and started to research this field from a psychological point of view and also offered workshops in Tenerife and Estonia.

SCHEDULE:
19.00-19.15 Gathering in City Yoga Studio
19.15-19.30 Introduction
19.30-20.30 I part of Hatha Yoga & Mindfulness Meditation
20.30-20.45 Sharing / small break
20.45-21.45 II part of Hatha Yoga & Mindfulness Meditation

* Workshop is held in ENGLISH with the translation to Estonian.

TIME: 28th of June 2018 at 7.15-9.45 pm
STUDIO: City Yoga Studio (Niine 11, Tallinn)
PRICE: 15€ (please bring cash)

INFO & regisration: piret@cityyoga.ee

With love & light!


Kategooriad: