Kursus: Tšakrad Hatha joogas

Kuupäev: 08/07/2018

Kellaaeg: 16.30-19.00

Asukoht: City Yoga stuudio | Niine 11 | 4. korrus

City Yoga stuudio meeshing ja kauaoodatud “Meditatiivse Hatha jooga” õpetaja Peeter on tagasi! Küll väikeseks viivuks aga siiski piisavalt kauaks, et oma kogutud teadmisi kõigi teiega jagada.

Alustame juba juulikuu 2. pühapäeval loeng/töötoaga seitsmest peamisest tšakrast Hatha jooga süsteemis – mis on sissejuhatuseks Peeter Hemendra Põllupüü “Meditatiivse Hatha Jooga” tundideks. (Regulaarsed tunnid hakkavad toimuma seitsmel pühepäeval kuni suve lõpuni algusega 17.30-19.15. Täpsem info peagi!)

Räägime mis on tsakrad ning kuidas nendest teadvel olek aitab meie joogapraktikat.
Käime läbi 7 energiakeskust nii teoorias kui praktikas, ning räägime kuidas neid tunda ja mõista iseenda sees.
Kuidas me oleme seotud universumi ja kollektiivsete meeleseisunditega just läbi tšakrate ning kuidas need teadmised annavad meile peamise mõistmise selleks, et enda teadlikkust igapäeva elus tõsta.

Töötuba kestab umbes 2,5 tundi.
Selga mugavad riided mis sobivad jooga tegemiseks ning kaasa märkmik ja pastakas.

Tasu: 15 eurot (tasumine kohapeal sularahas)

INFO & REGISTREERIMINE: ptrpollupuu@gmail.com

Parkimine: http://cityyoga.ee/parkimine/

Peeter Hemendra Põllupüü:
Alustasin õpinguid 5 ja pool aastat tagasi Tais, Agama joogakoolis. Tänasel päeval veedan pool aastast seal õpilasena ning ülejääbud aja eestis. Tunde hakkasin andma mõned suved tagasi, eesmärgiga koos praktiseerida ning ka jagamaks oma mõtteid ja kogemusi.
Joogaga tegelemiseks on mitmeid põhjuseid, minu peamine oli avastada midagi maagilist ning esoteerilist. Lisaks sellele tahtsin parandada enda tervist, seega teooria minu jaoks ei olnud piisav.
Läbi praktika olen avastanud, et parim viis maagiat rakendada on muuta iseenda olemust, luua järjest uus inimene ehk uus mõistmine. Nüüdseks on see pea ainus asi mis mind päriselt selles elus huvitab ning seda ma soovingi teistega jagada.

Oled oodatud!

FB event: https://www.facebook.com/events/166485977546448/ 


Kategooriad: