Jooga nädalavahetus – Hiiumaa – Hõbekala

Algus: 08/06/2018 - Lõpp: 10/06/2018

Kellaaeg: 16.00

Asukoht: Hiiumaa | Kalana | Hõbekala külalistemaja

KOHAD TÄIS! Eelmise aasta augustikuus korraldasime metsiku nädalavahetuse Haapsalu lähistel – Spithamis. Ja metsik ta oli: kuumalaine, perseiitidesadu, torm ja marutuul. Nõidusime nii, et telgid lendasid. Puhastasime end vanast. Emotsioonid. Elevus. Ja olime loodusega üks.
Sel suvel kutsume Sind taas avastama iseennast ja imelist Eestimaa loodust. Kutsume Sind Hiiumaale, kus ootab meid Hõbekala (milline nimi!) külalistemaja, mis on ainult meie privaatse grupi kasutuses. Grupi suurus on 18 osalejat pluss juhendajad (Kaidi Laur ja Piret Laasik).

Uhiuus külalistemaja avas oma uksed juulis 2017. Kõpu poolsaare tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi viival teel.
Mis peamine! Meie kasutuses on jooga shala, mis on kolmest ilmakaarest loodusele avatud. Siin on tunne, nagu oleksid õues kõrgete mändide all pehmel murul, aga kaitstud kõikide ilmaolude eest. Saalil on kõrge lagi, klaasist seinad. Uhh, nagu päriselt? Veendu ise: http://www.hobekala.ee

Majutus on kokku 7 toas:
4 tuba on ööbimiseks kolmekesi toas. Igal toal on eraldi sissepääs, terrass vaatega metsale, dušš, wc, voodipesud, saunalinad, rätikud.
1 tuba on ööbimiseks kahekesi toas. See tuba asub peamajas. See on natuke pisem nunnukas, aga intiimsem koos kaasalsega tuleksuks. Toas on dušš, wc, voodipesud, saunalinad, rätikud.
Nendes tubades on paketi hind ühele 255€.

1 tuba on 4-le inimesele ööbimiseks ja asub samuti peamajas. Seal saate jagada kogemusi ja päevasündmusi, mõtteid, tundeid. Ka selles toas on dušš, wc, voodipesud, saunalinad, rätikud.
Selles toas on paketi hind ühele 235€.

Majutumine toimub põhimõttel, kes varakult broneerib, see saab valida. Tulles üksi, majutame su ühte tuppa koos teiste toredate laagrilistega.

Paketi hind 235€/255€ sisaldab:
* ööbimist valitud toas
* toitlustus reede õhtust kuni pühapäeva lõunani (kaasa arvatud)
* joogatunnid (Vinyasa, Hatha, Yin)
* meditatsioonid, teraapiad, erinevad praktikad
* sauna rituaalid + keha hoolitsused
* jalgrataste laenutus
* puhas loodus, meri, männimets

Hiiumaale Hõbekala külalistemajja saab lennuki, auto+praami ja bussiga. Samuti teeme Car Share variandi kõigi osalejate vahel, kui täpsed tulijad on selgunud. Täpsem info osalejatele.

Koha saab broneerida ettemaksuga 55€, mis on tagastamatu kui loobud kohast. Ülejäänud osa soovime 2 nädalat ennem kursuse toimumist ehk 25.05.2018.

Broneerimiseks kirjuta: piret@cityyoga.ee

Facebook event: https://www.facebook.com/events/214622269276089/


Kategooriad: