Harfiheli rännak & Yin jooga

Kuupäev: 19/07/2018

Kellaaeg: 19.30-21.00

Asukoht: City Yoga stuudio | Niine 11 | 4. korrus

Mina (Piret) pean ausalt tunnistama, et minu võimsamad lõdvestus, rahu, rõõmu ja õnnetunde kogemused on toimunud harfiheli rännakutel. Oleme Triinuga teid vannitanud nendes helides juba nii mõnelgi korral, kuid iga kord on olnud täiesti oma nägu. Iga kord on kogemus teine, sest sina oled teine. Nii ka sel korral. Lase ennast üllatada!

♡♡♡

Triin Hio võlub oma iseehitatud inglipillist välja imelisi tervendavaid helisid. Triinu harf on häälestatud armastuse sagedusele ehk 432 Hz, mis aitab kehal lõdvestuda ja paneb helisema iga kuulaja südamekeeled.

Elav, päris muusika toob Sind joogatunniks eriliselt kohale. Harfi pehmed helid toetavad Sul sügavamale poosidesse ja enda südamesse sukelduda.

♡♡♡

Piret Laasik juhendab sind läbi YIN jooga, kus pikad passiivsed venitused ja üliaeglane tempo valmistavad su keha ette, et saaksid maksimaalselt lõdvestuda harfi kandvatel lainetel. Iga venitus (ehk joogapoos või asana) liigub sügavale, süvalihastesse välja. Yin jooga tunnis hoitakse iga venitust 3-5 minutit, mis on piisavalt pikk aeg, et lihas “annaks alla” ja toimuks täielik lõdvestumine. Yin jooga venitused töötavad lihas ühenduskohtade ehk kõõlustega, liigestega ja sidekoega (kude, mis seob ja hoiab eri kudesid koos), parendades fookuses olevates kehaosades verevarustust ja kiirendades rakkude uuenemist ning aeglustades keha vananemisega seotud protsesse.

NB! See tund sobib kõigile, ka neile kes pole varem joogas käinud.

♡♡♡

Kui sul on haara kaasa oma joogamatt (meil on stuudios ka olemas joogamatid neile, kellel pole enda oma) ja pleed. Riietu mugavalt, et saaksid minna venitustesse aga samas oleks kehal soe.

Tasu: 1x City Yoga stuudio kuukaardilt või 15€ (kohapeal tasumine sularahas)
Koht: City Yoga stuudio / Niine 11 / 4. korrus
Aeg: Neljapäev 19. juuli 2018 kell 19.30-21.00

Etteregistreerima ei pea, tule lihtsalt kohale! Laseme voolul kanda ja usaldame, et rännakule jõuavad täpselt need, imelised inimesed, kellel süda kutsub.

Lisainfo: piret@cityyoga.ee / 5253948

Parkimine: http://cityyoga.ee/parkimine/

Oled väga oodatud!


Kategooriad: